O nas

Naszą firmę tworzą ludzie nie tylko z pasją ale również z bardzo bogatym doświadczeniem z branży budowlanej. Postanowiliśmy połączyć swoje siły oraz możliwości i realizować własne inwestycje mieszkaniowe. Jesteśmy młodym zespołem, otwartym na nowe możliwości i rozwiązania. Chcemy, żeby nasze inwestycje wyróżniały się na tle innych, żeby były nowoczesne i funkcjonalne. Chcemy, żeby nasza obsługa zawsze była kojarzona z najwyższą jakością usług i profesjonalizmem. Dlatego gwarantujemy pomoc i opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży, jasne zasady i rzetelną informację.

Poznaj nasz zespół
Antoni Szwed

Antoni Szwed

Prokurent Spółki

biuro@koncept-dom.pl
Łukasz Szwed

Łukasz Szwed

CEO - Prezes Zarządu, Dyrektor generalny, odpowiedzialny jest za zarządzanie całym przedsiębiorstwem.

biuro@koncept-dom.pl
Przemysław Szwed

Przemysław Szwed

Wiceprezes spółki - odpowiedzialny za nadzór na realizowanymi inwestycjami.

przemyslaw.szwed@koncept-dom.pl
Cechuje nas
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zakup domu dla naszych Klientów jest w większości najważniejszą inwestycją w ich życiu. Zapewniamy należyte bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji. Za każdym razem sporządzamy szczegółowe zestawienie wszystkich kosztów związanych z zakupem nowego lokum a nasze relacje z klientami oparte są na partnerstwie.

Rzetelność

Rzetelność

Nasza inwestycja wyróżnia się wysoką jakością wykonania, osiąganą przy użyciu najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii. Nad sprawnym przebiegiem naszych inwestycji czuwa doświadczony personel, w tym również autorzy projektów, co daje gwarancję dostarczenia klientowi mieszkań wykonanych w odpowiednim standardzie i jakości.

Zaufanie

Zaufanie

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego dbając o ich bezpieczeństwo wszystkie umowy zawieramy w formie aktu notarialnego.

Doświadczenie

Doświadczenie

Doświadczenie właścicieli firmy sięga początku lat 90. Antoni Szwed jeszcze jako jeden z dyrektorów Zakładów Drzewnych w Kobiórze zakłada własną działalność w zakresie podukcji stolarki otworowej. Po kilku latach dołączają do niego synowie Przemysław i Łukasz.

Technologie

Technologie

Domy wykonane są w tradycyjnej technologii ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Stale doskonalimy projekty, dbając, aby były funkcjonalne i oryginalne ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności budynku. Pomaga nam w tym bogate doświadczenie, a także otwartość na nowe, innowacyjne rozwiązania.

Doradztwo

Doradztwo

Chcemy, żeby nasza obsługa zawsze była kojarzona z najwyższą jakością usług i profesjonalizmem. Dlatego gwarantujemy pomoc i opiekę na każdym etapie procesu sprzedaży, jasne zasady i rzetelną informację. Każdemu klientowi służymy pomocą i radą. Wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z procesem budowy i zakupu domu.