Koncept-Dom
01 / 01
+48 503 327 774

Opis inwestycji

Domy w zabudowie szeregowej przy ulicy Żorskiej to inwestycja we wspaniałej i najmodniejszej okolicy jaką stał się Żwaków. Proponujemy Państwu od 147 do 209 metrów powierzchni użytkowej z garażem na 242, 318 lub 1110 metrach kwadratowych działki. Bliskość natury oraz łatwy dostęp do centrum miasta to coś, czego szuka praktycznie każdy z nas. Jeżeli dodać do tego efektowną architekturę i niskie koszty utrzymania można śmiało mówić o domu idealnym.

Poniżej 10 atutów naszego osiedla:

1. Ergonomicza i funkcjonalna przestrzeń.
Oferowane domy, są zaprojektowane w sposób wyjątkowo funkcjonalny i ergonomiczny przez naszego projektanta, którego projekty wygrywały szereg konkursów architektonicznych.

2. Lokalizacja.
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest lokalizacja domu. Zły wybór może oznaczać w każdym tygodniu stracone godziny na dojazdy lub nieprzyjemne wieczorne powroty do domu. Nasze domy usytuowane są w najbardziej prestiżowej dzielnicy Tychów jaką jest Żwaków. W odległości zaledwie 1,5 km  znajduje się przedszkole, szkoła, park wodny i centrum handlowe. Bliskość wyjazdu na drogę krajową nr 1 oraz dojazdu co centrum stanowi o doskonałym położeniu nieruchomości.

3. Garaż w każdym domu.
Niestety złą tradycją w dzisiejszych czasach stało się, iż aby obniżyć koszty budowy często deweloperzy rezygnują z opcji garażu w zabudowie jednorodzinnej. Uważamy że jest to niedopuszczalne, ponieważ głównym argumentem zakupu domu jednorodzinnego jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania przyszłych użytkowników, a garaż stanowi integralną część tej zabudowy. Na pewno każdy z klientów doceni zalety garażu- zwłaszcza w porze zimowej…

4. Najwyższej jakości materiały silikatowe.
Bloczki Silka charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką gęstością – od 1200 do 2000 kg/m3. Dzięki temu bloki Silka są niezwykle wytrzymałe. Wysoka gęstość gwarantuje także bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła. Sprawia to, że ściany z bloków wapienno-piaskowych Silka doskonale sprawdzają się jako przegrody wewnętrzne zapewniające komfort i ciszę oraz bardzo dobre warunki termiczne, szczególnie w upalne letnie dni.

5. Elewacja zewnętrzna -tynki silikonowe i deski elewacyjne świerkowe
Zewnętrzną elewację w standardzie pokrywają tynki silikonowe, które są samozmywalne, dużo trwalsze od stosowanych powszechnie przez deweloperów tynków mineralnych czy akrylowych których jakość jest znacznie niższa. Deski elewacyjne z drewna świerkowego są wykonane z najmodniejszego i najładniejszego profilu.

6. Balustrady szklane
Najwyższej jakości balustrady całoszklane, a mówiąc ściślej balustrady szklane samonośne too połączenie estetyki i funkcjonalności, które sprawdzą się w każdym budynku. Balustrady szklane gwarancja nowoczesnego wyglądu, elegancji, a także zachowania najwyższych norm bezpieczeństwa. Precyzja wykonania i doskonała jakość materiału sprawia ponadto, iż balustrady te są niezwykle trwałe i odporne na upływ czasu.

7. Wysoka energooszczędność. Niższe rachunki nawet o 50%*
Ceramiczne ściany nośne, są docieplone styropianem o grubości aż 20 cm z polepszonym współczynniku przenikania ciepła. Posiadają współczynnik U = 0,17 . To aż o około 40 % lepszy wynik od większości oferowanych w Polsce domów i mieszkań konkurencyjnych firm deweloperskich dla których ten współczynnik jest bliski dolnej granicy Polskich norm energetycznych wynoszących U=0,30.

8. Doskonałej Jakości drewniane Okna firmy TiS Kobiór®
Okna i drzwi są ważną częś­cią domu i wyposaże­nia wnętrz. Nasze potrzeby wykraczają daleko poza trady­cyjne rozwiąza­nia, dlatego zdecydowaliśmy się na stolarkę okienną drewnianą. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego. Nowoczesne okna drewniane ze względu na swą wysoką cenę żadko stosowane są przez deweloperów.

9. Przyłącza do sieci miejskich.
Wszystkei domy w zabudowie szeregowej, oferowane przez firmęKoncept-Dom, posiadają podłączenie do sieci miejskiej :ciepła systemowego, wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

10. Możliwości ….
Rolety – Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Nasze domy wyposarzone są w kasety i prowadnice do rolet podtynkowych, każdy klient będzie mógł zdecydować sam czy zamontować rolety czy nie,a w przypadku jeśli tak to będą one całkowicie niewidoczne na elewacji budynku.

© Koncept-Dom 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.