Osiedle:Żubrów 2 Miejscowość:Tychy - Żwaków Wielkość inwestycji:16 budynków

Apartamenty w zabudowie szeregowe przy ulicy Żubrów to inwestycja we wspaniałej i unikalnej dzielnicy jaką stał się Żwaków. Proponujemy Państwu 64,91 i 75,68 metra kwadratowego powierzchni użytkowej. Bliskość natury oraz położenie centrum miasta to coś, czego szuka praktycznie każdy z nas. Jeżeli dodać do tego efektowną architekturę i niskie koszty utrzymania można śmiało mówić o domu idealnym.

Poniżej 10 atutów naszego osiedla:

 • Ergonomiczna i funkcjonalna przestrzeń
  Oferowane domy, są zaprojektowane w sposób wyjątkowo funkcjonalny i ergonomiczny przez naszego projektanta, którego projekty wygrywały szereg konkursów architektonicznych.
 • Lokalizacja
  Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest lokalizacja domu. Zły wybór może oznaczać w każdym tygodniu stracone godziny na dojazdy lub nieprzyjemne wieczorne powroty do domu. Nasze domy usytuowane są w najbardziej prestiżowej dzielnicy Tychów jaką są Paprocany. W odległości zaledwie 200 metrów znajduje się przedszkole, szkoła, park i sklep. Bliskość wyjazdu na drogę krajową nr 1 oraz dojazdu co centrum stanowi o doskonałym położeniu nieruchomości.
 • Miejsca postojowe
  Bardzo często największym problemem w nowo powstających osiedlach jest brak wystarczającej ilości miejsc postojowych, W naszej inwestycji zapewniliśmy aż dwa miejsca postojowe przypisane do każdego apartamentu.
 • Najwyższej jakości materiały ceramiczne
  Ceramika poryzowana, która jest trwałym, solidnym, mrozoodpornym, ogniotrwałym i długowiecznym materiałem budowlanym. A przy tym całkowicie naturalnym. Tak! Ceramika jest materiałem budowlanym z natury. Oprócz wymienionych wyżej zalet posiada jeszcze jedną unikalną cechę. W pewien sposób reguluje wilgotność zapewniając doskonały mikroklimat w Twoim domu. Thermopor Leier to również doskonałe właściwości termoizolacyjne.
 • Elewacja zewnętrzna – tynki silikonowe i płyty elewacyjne HPL
  Zewnętrzną elewację w standardzie pokrywają tynki silikonowe, które są samo-zmywalne, dużo trwalsze od stosowanych powszechnie przez deweloperów tynków mineralnych czy akrylowych których jakość jest znacznie niższa. Płyty HPL dodają pięknego wyglądu i zapewniają niekwestionowane walory estetyczne.
 • Balustrady szklane.
  Najwyższej jakości balustrady cało-szklane, a mówiąc ściślej balustrady szklane samonośne to połączenie estetyki i funkcjonalności, które sprawdzą się w każdym budynku. Balustrady szklane gwarancja nowoczesnego wyglądu, elegancji, a także zachowania najwyższych norm bezpieczeństwa. Precyzja wykonania i doskonała jakość materiału sprawia ponadto, iż balustrady te są niezwykle trwałe i odporne na upływ czasu.
 • Wysoka energooszczędność. Niższe rachunki nawet o 50%*
  Ceramiczne ściany nośne, są docieplone styropianem o grubości aż 20 cm z polepszonym współczynniku przenikania ciepła. Posiadają współczynnik U = 0,17 . To aż o około 40 % lepszy wynik od większości oferowanych w Polsce domów i mieszkań konkurencyjnych firm deweloperskich dla których ten współczynnik jest bliski dolnej granicy Polskich norm energetycznych wynoszących U=0,30.
 • Doskonałej Jakości stolarka okienna PCV
  Okna i drzwi są ważną częścią domu i wyposażenia wnętrz. Nasze potrzeby wykraczają daleko poza tradycyjne rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się na nowoczesną stolarkę okienną PCV. Nowoczesne okna przesuwne zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd
 • Przyłącza do sieci miejskich
  Wszystkie domy w zabudowie szeregowej, oferowane przez firmę Koncept-Dom, posiadają podłączenie do sieci miejskiej :ciepła systemowego lub gazu, wodnej, kanalizacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej.
 • Możliwości
  Rolety – Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Nasze domy wyposażone są w kasety i prowadnice do rolet podtynkowych, każdy klient będzie mógł zdecydować sam czy zamontować rolety czy nie, a w przypadku jeśli tak to będą one całkowicie niewidoczne na elewacji budynku.